Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota
Typ: akrobat / 3D
Budowa/materiał: pianka Multiplex Elapor
Rozpiętość: 1,07m
Długość: 1,12m
Powierzchnia skrzydła: 37,61dm2
Waga do lotu (AUW): 1060g (w/g producenta 907-992g)
Obciążenie płata: 28g/dm2
Silnik / regulator: Dualsky XM3542EA-6 (790kV, 548W, 140g) / Turnigy AE-45A
Zasilanie awioniki: Dualsky VR-3 Switching BEC
Pakiet / czas lotu: 3s LiPo 2200mAh 45/90C / ok. 7 minut
Śmigło: APC-E 14x7
Ciąg statyczny: 2495g @44A (wyliczone z eCalc)
Serwa: 4x Hitec HS-65MG
Profil: symetryczny
Właściciel: Daniel Nicewicz, Piotr Dutkiewicz (model sprzedany)

Acromaster to kolejny w naszych kręgach model niemieckiego Multiplexa. Złożył i odsprzedał mi go później Daniel. Model ponadstandardowo posiadał (już go sprzedałem) oświetlenie, namalowane od spodu czarne promienie oraz jaskrawe końcówki skrzydeł. A co w standardzie? Zwinna, piankowa akrobatka z aspiracjami 3D - wszystko zależnie od "agresywności" ustawień i dobranego wyposażenia. Cóż więcej mogę o nim powiedzieć? Właściwie niewiele - to poprawnie latający model, odporny na mniejsze kraksy i łatwy w naprawie. Nie latałem nim wiele, ponieważ kupiłem go za późno - w tym czasie zacząłem już przygodę z modelami balsowymi a jako model treningowy zawsze wolę mieć coś pokroju krzyżaka z RC-Factory niż piankowego modelu o tradycyjnych proporcjach.

Poniżej w galerii znajduje się kilka zdjęć autorstwa Wojtka. Ponieważ mój model nie załapał się nigdy w kadr kamery pod galerią znajduje się filmik z Acromasterem kolegi Michała.

 


Acromaster Michała Ch.(01.09.2016)

fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak
fot.W.Szczęśniak

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.