Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota

Cześć, nazywam się Piotr Dutkiewicz, rocznik '78, mieszkam w Siedlcach. Modelarstwem jak większość "chłopców epoki PRLu" interesuję się od zawsze, głównie dzięki brakowi (wtedy) innych, ciekawszych zajęć i wszechobecnej bliskości wspaniałych sklepów Centralnej Składnicy Harcerskiej. W podstawówce, wpatrzony w wujka modelarza (robił piękne modele konstrukcyjne rozpiętości nawet ponad 2m), skleiłem i pomalowałem niezliczoną ilość "plastików", jakiś jeden b.fajny, szczegółowy model z Młodego Modelarza i.. na tym się skończyło moje obcowanie z modelarstwem. O przepraszam.. byłem chyba nawet raz w modelarni, ale że była daleko od domu, brak kolegów zainteresowanych tematem i ogólnie dziecko ze mnie było "aspołeczne" (wstydliwe) to i na tym się skończyło. Wróciłem w roku 2005 - stare dobre czasy przypomniał mi Grzesiek. Od Wojtka odkupiłem oblatany model, powoli skompletowałem wyposażenie, uzbroiłem model i w 2006r wzbiłem się w niebo. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu (naczytałem się o wielu niepowodzeniach) w pierwszych lotach wszystko poszło gładko, choć niedługo później powieliłem błąd wielu początkujących i rozbiłem model przeceniając swoje umiejętności. Ale może to i lepiej - czegoś się nauczyłem, musiałem go sam naprawić. Dalej było już z górki :-)


Radio: FrSky Horus X10s Express 2.4GHz

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.