Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota

Nazywam się Grzegorz Filipek i urodziłem się w 1979r. Mieszkam sobie niedaleko Siedlec w Mokobodach. Modelarstwem interesuje się od bardzo dawna z drobnymi przerwami. Jako mały chłopiec podglądałem swojego brata jak sklejał modele kartonowe. Kiedy już podrosłem sam odważyłem się spróbować zrobić takie papierowe cuda. Sklejałem je w czasach podstawówki. Modele zdalnie sterowane były poza moim zasięgiem, ale jak chyba większość modelarzy spróbowałem zbudować model swobodnie latający. Była to "nieśmiertelna" Jaskółka. Szybowiec o prostej konstrukcji. Zrobiłem dwa takie modele. Jeden oklejony był zwykłym papierem pakowym. Drugiego okleiłem czymś, co wtedy wydawało mi się rewelacją, mianowicie japońskim papierem naciągniętym za pomocą lakieru nitro. Po tym okresie miałem długą przerwę dzieląc pasję na amatorską zabawę fotografią i multiplayerowe gry komputerowe. Do modelarstwa, tym razem RC, wróciłem w 2005 roku.


Radio: chwilowo brak

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.