Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota

Witam, nazywam się Wojtek Szczęśniak (1957) i jestem z Siedlec. Jak wiele osób ze średniej generacji pierwszy kontakt z modelarstwem lotniczym miałem w "niesłusznych" czasach, dzięki zajęciom w siedleckiej modelarani (tzw. Dom Harcerza) - bez specjalnych sukcesów, ale inne wtedy były modele, inna wiedza i umiejętności, inne możliwości finansowe. Po latach nastąpił powrót do tego hobby i od 1996 roku z przyjemnością oddaję się temu zajęciu. Moja domena to modele z napędem elektrycznym w wykonaniu niskobudżetowym, najchętniej własnego pomysłu, chętnie z własnoręcznie zrobionym napędem. Za "spaliną" nie przepadam, nie uczestniczę również w modelarskim "wyścigu zbrojeń". Budowa modeli i latanie to dla mnie istotny sposób spędzania wolnego czasu - ale nic więcej. Lubię popatrzeć na ładnie wykończone modele, starannie zbudowane makiety, ale mnie bardziej interesuje eksperymentowanie z lotem i próbowanie różnych mniej typowych rozwiązań.


Radio: Graupner MC-16/20 35MHz (75k, 64k) + moduł FrSky 2.4GHz; FrSky Taranis QX7

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.